druk wielkoformatowy marki KIP

druk wielkoformatowy marki KIP

WIODĄCY DOSTAWCA WIELKIEGO FORMATU

KIP angażuje się w projekty produktów, które promują zdrowie i zrównoważony rozwój. Naszym celem jest poprawa jakości obsługi klienta poprzez uwzględnienie aspektów środowiskowych w naszej strategii biznesowej, co skutkuje lepszymi produktami. Klienci coraz częściej doceniają aspekty środowiskowe produktów, takie jak efektywność energetyczna i redukcja emisji. Wyróżniamy nasze produkty, integrując takie funkcje, aby obniżyć całkowity koszt posiadania i zapewnić lepsze wrażenia użytkownika.

KIP jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań do druku cyfrowego i skanowania do kolorowych i monochromatycznych dokumentów szerokoformatowych. KIP oferuje szeroką gamę produktów, które zaspokajają stale rosnące zapotrzebowanie na szybką, wysokiej jakości i opłacalną reprodukcję. Zaawansowana technologia produktu KIP jest liderem na rynku pod względem wydajności, niezawodności i wartości przy wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji.

KIP ma siedzibę w Novi, Michigan, a centra badawcze i produkcyjne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, na Tajwanie iw Japonii. KIP posiada regionalne ośrodki demonstracyjne i szkoleniowe w następujących głównych obszarach metropolitalnych Ameryki Północnej, Novi, Michigan; Chicago, Illinois; Toronto Kanada; Baltimore, Maryland; Atlanta, Georgia; Dallas, Teksas; Irvine, Kalifornia i Seattle, Waszyngton.

 

ZAUFAJ WIODĄCEJ MARCE - ZAUFAJ DOŚWIADCZONYM

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DOSTAWCĄ I SERWISEM