urządzenia dla profesjonalistów

DZIERŻAWA DRUKAREK PRODUKCYJNYCH

Forma wypożyczenia drukarki w celu jej używania bez konieczności zakupu sprzętu i ponoszenia kosztów związanych z serwisem oraz zakupem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Możliwa jest dzierżawa drukarek fabrycznie nowych lub drukarek używanych. Model i funkcjonalność urządzenia są dobierane w zależności od potrzeb klienta w taki sposób aby spełnić wszystkie wymagania co do sposobu obiegu
dokumentów w biurze lub instytucji.

Najważniejszą zaletą dzierżawy jest przewidywalność ponoszonych kosztów. W trakcie trwania umowy klient nie zostanie zaskoczony koniecznością wykonania drogiej naprawy lub inwestycji w wymianę dużego kompletu materiałów eksploatacyjnych. Nie ma potrzeby robienia zapasu tonerów i płacenia za to.Ten zapas zapewnia CCS Polska aby toner był zawsze pod ręką gdy skończy się. Wszystkie koszty związane z obsługą urządzenia ponosi CCS Polska. To my robimy przeglądy na swój koszt, wysyłamy techników aby pomogli usunąć ewentualne problemy z funkcjonowaniem i obsługą urządzenia. Po prostu dbamy o własny sprzęt aby działał jak najlepiej na rzecz naszych kontrahentów.

 

Zasady dzierżawy drukarek

Występuje kilka podstawowych form dzierżawy drukarki:

  1. Stała opłata za czynsz oraz opłata za wykonane wydruki.
  2. Stała opłata za czynsz, opłata za ustalony limit wydruków. Po przekroczeniu limitu opłata za wykonane wydruki.
  3. Stała opłata za czynsz, który uwzględnia wykonanie pewnej ilości wydruków. Po przekroczeniu tej ilości opłata za dodatkowe wydruki.
  4. Brak opłaty za czynsz. Płatność tylko za wykonane wydruki.
  5. Opłata ryczałtowa. Niezależnie od ilości wykonanych wydruków opłata jest stała i nie zmienia się. Nie ma żadnych limitów na wydruki.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DOSTAWCĄ I SERWISEM